Nowości

Wymień moduł drukujący - Ricoh MP 2014D / 2014AD

Wymień moduł drukujący to komunikat który oznacza czas na wymianę toneru. Sam komunikat wprowadza wielu użytkowników w błąd. Nasz serwis bardzo często otrzymuje zapytania co oznacza ten komunikat. 
Czytaj dalej

Serwis Płock

Witam wszystkich którzy poszukują serwisu kserokopiarek, drukarek, faksów lub niszczarek. Zapraszam do skorzystania z usług serwisu firmy Copi-Flex. Wycena kosztów naprawy w tym serwisie jest bezpłatna.
Czytaj dalej

Tonery Płock, Kutno, Sierpc, Płońsk

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Na terenie miasta Płocka, Kutna, Gostynina, Sierpca, Płońska oraz w ich okolicach zakupiony towar dostarczamy bezpłatnie. Możliwy jest również odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym w Płocku przy ulicy Padlewskiego 5. W sprawie uzgodnienia terminów dostawy prosimy o kontakt.
Czytaj dalej

Tusze Płock, Kutno, Sierpc, Płońsk

Zapraszamy do zakupów tuszy do urządzeń atramentowych z grupy drukarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych. Na terenie miasta Płocka, Kutna, Gostynina, Sierpca, Płońska oraz w ich okolicach zakupiony towar dostarczamy bezpłatnie (w ustalonych z obsługą sklepu terminach).
Czytaj dalej

Przewodnik po naszym sklepie

Witamy! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Ponieważ nasza pełna oferta jest bardzo obszerna będziemy ją wprowadzać do sklepu internetowego etapami. Jeśli szukają Państwo toneru który nie został jeszcze umieszczony w katalogu sklepu prosimy o skierowanie do nas zapytania. Przedstawiamy podstawowe zasady obowiązujące przy wyszukiwaniu towarów i składaniu zamówień w naszym sklepie.
Czytaj dalej

Koszt wysyłki (ceny brutto)

1. Poczta Polska priorytet, standardowy czas dostawy 1-3 dni roboczych a) koszt przesyłki - przedpłata od 0 do 5kg - 14,12 PLN Nadanie paczki tego samego dnia roboczego (dotyczy towarów dostępnych w naszym magazynie) jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie do godziny 14.00
Czytaj dalej

Toner Samsung ML-1640 regeneracja, uzupełnienie, odblokowanie

Jak zdjąć blokadę ilości wykonywanych wydruków na tonerach startowych oraz jednocześnie umożliwić pracę na tonerach z serii ML1610 w drukarkach Samsung ML-1640. Przedstawiona metoda opiera się na modyfikacji oprogramowania sterującego pracą drukarki (tzw. firmware).
Czytaj dalej

Czas realizacji zamówienia - etap zależny od nas

1. Dla towarów dostępnych w naszym magazynie (oznaczenie 24h) a) Przy płatności za pobraniem - Zamówienia złożone w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 12.00 wysyłamy w tym samym dniu. - Zamówienia złożone po godzinie 12.00 w dni robocze lub w dni wolne od pracy wysyłamy następnego dnia roboczego.
Czytaj dalej

Nasze referencje

Kogo obsługujemy? Prowadzimy stałą obsługę serwisową urządzeń biurowych oraz zapewniamy dostawę materiałów eksploatacyjnych do kilkuset firm oraz instytucji takich jak: Starostwa Powiatowe, Urzędy Miasta, Urzędy Skarbowe, Urzędy Gmin, Banki, Urzędy Pracy, Przedszkola, Szkoły Podstawowe, Gimnazja i Szkoły Wyższe.
Czytaj dalej

Nasi dostawcy

Z kim współpracujemy? Oferowane w naszym sklepie internetowym materiały eksploatacyjne i części zamienne są produkowane przez takie firmy jak: Brother, Canon, Develop, Gestetner, Hewlett Packard, Infotec, Konica Minolta, Kyocera Mita, Lanier, Lexmark, Nashuatec, Oki, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba,Triumph-Adler, Utax i Xerox. Proponujemy również materiały i części zamienne nieoryginalne, które często jakością tylko nieznacznie odbiegają od oryginałów a są przeważnie dużo tańsze.
Czytaj dalej

Kategorie

Producenci

Ostatnie wpisy na blogu

Odwiedź nasz blog

Akceptuję

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.